河北邯郸美食网

7.7宽容

来源:sliaosy    发布时间:2019-01-19 13:14:14

jak zwykły tolerancyjny, słowo.to może sprawić, że harmonii między ludźmi.ale naprawdę to, ilu ludzi?

jeszcze raz, a na placu gry.myślę, że na ulicy jest przepływ fal, niezrównany.szczęśliwie, na placu, bawiących się dzieci.

nagle pojawił się "- -" głos jest ostry róg, a następnie dźwięk "h".wszyscy są przerażeni.

- co tu się dzieje?- do tłumu, spójrz, rozumiem.okazało się, że jest to pojazd zderzyły się dwa samochody.na szczęście nikt nie został ranny, tylko jeden samochód, ale w kosz na odkształcenia, inny samochód, to wszystko.to na szczęście!

myślałam, że wszystko w porządku, gotowy do wyjazdu, gdy dwoje ludzi jak eksplozja, kłócić."spójrz na mnie uderzył w samochód?co ty na rowerze! "kobiety w średnim wieku, ubrany w czarny pękła.

"masz mnie w twarz!to ty się nagle nie zderzył się z tobą! "kobiety w średnim wieku, w czerwonym, by nie zostać w tyle.wygląda dobrze, nie myślałem, że to niegrzeczne.

"kto cię jeździć na rowerze, z przodu, nie patrz!poza tym, że "do światła!ubierać się na czarno, czerwona.bardzo zły z czerwonym tylko również, jak ryczący lew.

przestań, przestań! - · · · · · · "," nie ma znaczenia. po prostu trochę naprawić! ""tak, co?!bieg o ······旁观 ludzi.ale wydaje się, że nie słyszał, że dwie osoby, które pozostają cały czas trzymając się za ręce, szybko.w końcu, tylko z policja je na strzępy.

z ulgą, w lewo.a po drodze, i myślę, że jak ktoś nie zna trochę tolerancji.wydaje się, że jest to moje serce, chmury.to wszystko wokół nas, jakby stracił życie.niebo się ponury nastrój melancholii, ludzie.

następnego dnia w szkole, mam pracę domową.wczoraj był dzień, chociaż to, ale nadal mam cień.ja piszę w pracy, na myśli nie będzie bezczynnie patrzeć przez okno.

pękło, czuję ostry ból głowy.dotknęłam, wszystko w porządku, bez rozlewu krwi, ale teraz się wtedy ból głowy.co tu się dzieje?w tej chwili, to przepraszam. biegnie na twarzy.okazało się, że był to jego pudełko na zabawki, kiedy rzucają się, przypadkowo, to spadło na mnie.

on ciągle mówi, przepraszam.- i teraz moje serce mówi się, że to koniec?- nie mogę cię winić.

mój gniew już się gardło, zaraz wybuchnie!ale teraz, myślę, że się wczoraj na dwóch ich, kiedy jestem zły, jeśli ich teraz, co to za różnica?w połowie eliminacji gniewu, natychmiast.: a ja myślę, że nie był ranny, jeśli teraz się jak dwóch mężczyzn, czyż nie tak?- myślałem, że tu też nie chce.

wybacz. śmieje się do mnie, "w porządku, nie zrobiłeś tego celowo.uważaj, to w przyszłości ".on też za uśmiech, zostaw to.moje serce, chmury.wydaje się, że nieprawidłowości przez okno, radosny śpiew ptaków.

- trzy metry i dlaczego?przez to, co w życiu edukacji: tolerancję, głębokie.